У Херсоні відбувся Тиждень молодіжної книги

Херсон, подія, Лавреньова
Тиждень молодіжної книги-2020 (ТМК-2020) відбувся під девізом #ЗалишайсяВдомаЧитай. Організатором заходу виступає Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

За подіями ТМК-2020 користувачі книгозбірні та всі бажаючі можуть прослідкувати в соціальних мережах, на сайті і блогах бібліотеки.

Зокрема, за віртуальною виставкою «Рідні береги та знайомі пристані Олега Олексюка», що розкриває творчий світ відомого херсонського поета-лірика, поета-пісняра, прозаїка, музиканта, просвітянина, літературознавця та краєзнавця. Фахівці інформаційно-бібліографічного відділу у розділах «Ліричний розвій», «Суцвіття сонетів», «Словами поета говорить музика» знайомлять з поетичним та пісенним доробком митця. Окремий розділ презентує книжки для малечі з авторської серії «Юльчина бібліотечка».

Також працівники читального залу запропонували презентацію книги Катерини Марчук «Сім кольорів мого життя» і онлайн-знайомство з авторкою – дивовижною жінкою, яка наповнює світ навколо себе добром, радістю та позитивною енергією. Катерина Михайлівна Марчук (дівоче прізвище Кривко) родом з села Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.

Книга лірики «Сім кольорів мого життя» – це друга авторська збірка Катерини Марчук, яка вийшла друком у Херсонській філії Видавничого Центру «Просвіта» в кінці листопада 2019 року. Творчість Катерини Марчук несе у своїй основі любов до рідного краю, рідної української мови, шану до родинних та національних духовних цінностей.

Дізнатися більше про минуле Херсонщини користувачі нашої бібліотеки мали змогу завдяки онлайн краєзнавчими хвилинами «Морські історії Херсона: І.А. Ганнібал». Іван Ганнібал був яскравою і неординарною особистістю – фаховий морський артилерист, учасник знаменитої битви під Наварином, будівничий Херсона, двоюрідний дід поета Олександра Пушкіна, генерал-цейхмейстєр, а з 1779 року – генерал-поручик. Його ім’я назавжди увійшло в історію Херсона.

Із «стильним асорті» молодіжних масок та креативними рішеннями для всіх, хто і в нинішній ситуації прагне бути модним і оригінальним, познайомила інформ-новинка відділу мистецтв «Молодіжна маска».

Запрошуємо всіх бажаючих впродовж Тижня молодіжної книги взяти участь у онлайн експрес-опитуванні «Чи впливає читання на імідж людини?» на сайті Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів