На Херсонщині шиють захисні костюми для медиків

фабрика, костюми, карантин, захист
У Каховці на Херсонщині швейна фабрика Skanditex перепрофілювалась на час карантину: раніше шили чохли на автомобілі, тепер - виготовляють захисні костюми для медиків.

Тут 120 робітників шиють захисні костюми у 2 зміни. За добу їм вдається пошити 3 – 3.5 тисячі. Виготовляють халати одноразові та багаторазові захисні комбінезони.

"Наші лікарі були певний період беззахисні, зараз хоч якийсь захист з'являється. Поступово і державна машина, і вся індустрія допомагає людям. Зараз я бачу, що лікарі отримують кращі комплекти одягу, хоча до того, яким він повинен бути, ще дуже далеко.

І та статистика, яку ми маємо, коли з 6000 захворілих, 1200 це лікарі, говорить про масштаби проблеми, яку ми намагаємось нашим підприємством також розв'язувати", - розповідає директор ТОВ «Skanditex» Олександр Таранишин.

Перепрофілюватись вирішили після запровадження карантину. Раніше тут на експорт шили захисні чохли для автомобілів, а також переноски для дітей. Олександр Таранишин говорить:

"Звичайний наш продаж впав. У нас вивільнилися потужності. Ми або могли зменшити ці потужності, або почати працювати на новому асортименті. Ми вибрали другий шлях. Саме те, що необхідно зараз, ми це робимо. Рішення було правильне".


Олександр Таранишин розказав, що халати одноразові коштують близько 140 грн без ПДВ, а комбінезон багаторазовий – трохи менше 300 грн без ПДВ. Цей товар сертифікований, може йти на продаж. Ціна його знижуватиметься, бо робітники навчаються працювати швидше з даними позиціями. Зараз фабрика працює над замовленням з Дніпра.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів