У Херсоні пережити карантин пенсіонерам та малозабезпеченим допомагають волонтери

карантин, волонтери, пенсіонери
Учасники ініціативної групи "А що зробив ти?" нині допомагають єдиному антикризовому штабу в Херсонський області. Вони фасують продуктові набори та розвозять їх за адресами.

Ініціативна волонтерська група була створена в Херсоні чотири роки тому. Займались благодійністю, нині - вирішили підключитись до боротьби з коронавірусом, - розповідає її лідерка Христина Студинська: "Починалось все з того, що друзі зібрались і вирішили провести суботник. Потім допомагали дитячим будинкам.

За минулий рік у нас було 109 проєктів. Зараз, у зв’язку з коронавірусною інфекцією в країні, вирішили всі фінанси і енергію направити на допомогу самотнім літнім людям, малозабезпеченим родинам і тим, хто втратив роботу через пандемію".


Христина радіє, що 23 квітня волонтерів прийшло більше, ніж зазвичай. Але допомога зайвою тут ніколи не буває - говорить дівчина: "У нас коливається кількість волонтерів. Ми пропонуємо, хто хоче, той і приходить. Минулого разу волонтерів було лише двоє.

А сьогодні - вже шестеро людей. Волонтери завжди потрібні, особливо в цей час. Допомагати можна і годину – дві. Кому як зручно. Пофасувати, або розвозити. І дуже потрібні люди з авто, хто б міг розвозити".

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів