У Херсоні не буде води

водоканал, дезинфекція, мережі
Херсонський водоканал нагадує, що відповідно до розпорядження міського голови від 25.02.2020 №38р, з 00-00 годин 28 квітня до 12-00 годин 29 квітня 2020 року буде проводитись щорічна планова дезінфекція водопровідних мереж міста Херсона (окрім мікрорайону “Корабел”).

В зазначений проміжок часу вода в міській водопровідній мережі буде відсутня або подаватись з високим вмістом реагенту. Користуватись водою з водопроводу в цей період забороняється.

За бажанням можна виконати промивання та дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж. 29 квітня після 8-00 при появі тиску води у мережі відкрити крани на 5-10хвилин. Водою з крану в цей час можна вимити під’їзди багатоквартирних будинків.

На період дезінфекції водопровідних мереж необхідно завчасно запастись водою для питних та господарчих потреб.

Профілактичне знезараження водопровідних мереж міста в умовах карантину вкрай необхідне для безпечного користування послугами водопостачання.

Просимо дотримуватись правил власної гігієни та з розумінням поставитись до процесу дезінфекції мереж, який у теперішній ситуації боротьби з інфекцією має особливе значення для нашої з вами екологічної безпеки.

Просимо вибачення за тимчасові незручності. Будьте здорові!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів