У ботсаду ХДУ стартувала мистецька акція

ХДУ, ботсад, акція
Співробітники ботанічного саду Херсонського державного університету вирішили розбавити карантинні будні весняними фарбами. Так, минулого тижня, розпочалася мистецька акція «Дзеркало тижня».

Завдання акції досить просте, але водночас змусить кожного проявити свою креативність та мистецький хист. Так, за умовами проєкту на невеличкому дерев’яному зрізі, який використовується замість полотна, необхідно висвітлити власне бачення весни, якої цьогоріч нам так не вистачає. А допоможуть в цьому пензлі та фарби. Однак найважливіший інструмент − ваша безмежна фантазія та уява.

Таким чином, у рамках акції, співробітники агробіостанції пропонують херсонцям взяти участь в оздобленні ботанічного саду. Та назавжди залишити на його просторах частинку своєї душі.

Варіанти доставки пропонуються різні – «Нова пошта», велокур’єр або самовивіз.

І вже після завершення карантину митці зможуть завітати до ботанічного саду ХДУ та власноруч розмістити свій витвір мистецтва. Або ж довірити це завдання працівникам ботсаду вже зараз.

До речі, нагадуємо, що саме зараз в ботанічному саду Херсонського державного університету триває парад тюльпанів. Насолодитися цієї красою можна в режимі онлайн на Facebook.

Прес-центр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів