Начальник поліції подякував свідомим жителям Херсонщини

Прокудін, поліція, звернення
Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, повідомив, що більшість мешканців Херсонщини свідомо оцінюють ситуацію та дотримуються обмежень і правил карантину.

«Від імені поліцейських хочу подякувати свідомим людям за їх позицію. Поліція і далі працює у посиленому режимі, проводячи превентивні заходи та перевірки дотримання правил карантину», - запевнив Олександр Прокудін.

Від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 356 протоколів, передбачені ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З них: за порушення умов обсервації - 114 протоколів, за порушення самоізоляції - 11 протоколів, щодо керівників та працівників суб’єктів підприємницької діяльності - 99 протоколів, на перевізників - 30 протоколів та на інших порушників карантинних заходів – 102 протоколи. Складені протоколи передані на розгляд судів.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів