Херсонський держуніверситет продовжує ефективно працювати в онлайн режимі

ХДУ, карантин, Співаковський
Сьогодні, 21 квітня відбулося засідання ректорату ХДУ на платформі Zoom, - повідомив ректор університету Олександр Співаковський:

«…Разом з колегами обговорили план роботи на найближчі два місяці та стратегічні рішення, які вплинуть на організацію роботи університету з початку нового навчального року. Саме від рівня організації залежатиме ефективність та результативність нашої роботи, тому ми активно виробляємо комплекс рішень, який забезпечить високий рівень цих показників.

Сьогоднішнє засідання ректорату було надзвичайно складним - дві з половиною години дискусій, купа деталей та мозковий штурм. Але ми налаштовані на ефективну роботу!

Чекаємо офіційної інформації про закінчення/продовження карантину для подальших дій. Ми маємо визначити, як жити далі в умовах стратегії, завданням якої є ефективне використання наявних ресурсів для досягнення основної мети», - наголосив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів