У Херсоні благодійники вітали з Великоднем

Херсон, благодійники, Великодень
До свята Великодня у Херсоні пройшла акція, мета якої потурбуватися про тих, хто не може обійтися без сторонньої допомоги.

Саме тому у Благодійному Фонді Ігоря Колихаєва було прийняте рішення відвідати напередодні свята ряд лікарських, освітніх закладів та окремо людей з обмеженими можливостями.

Протягом останнього тижня, волонтери фонду розвезли за сотнями адрес у місті Херсоні великодні подарунки, паски і вітальні листівки.

Турботу представників фонду відчули у Херсонському обласному протитуберкульозному диспансері, Херсонській міській лікарні ім. А. і О. Тропіних, у дитячих садках №14 та №21, Херсонській дитячій юнацькій спортивній школі для інвалідів, Херсонському учбово-виробничому підпріємстві УТОС.

Також, подарунки отримали малозабезпечені жителі мікрорайонів м. Херсона: Степанівки, Острову, Таврійського, Шуменського, Дніпровського районів. Завітали волонтери і до мешканців смт. Камишани та смт. Зеленівка.

Реабілітаційний центр "Победа" також увійшов до благодійного списку, як і Херсонська міська громадська організація "ЦЕНТР "СОФІЯ" , міський клуб ветеранів «Оптиміст» і клуб ветеранів війни і праці «Патріот Вітчизни» імені генерала Жернова.

З наступаючим Великоднем! НАМ ТУТ ЖИТИ!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів