Генічеськ знову закривають на карантин

Генічеськ, закриття, карантин
На Херсонщині Генічеськ, навколо якого тільки нещодавно були зняті блок-пости, та ще три населені пункти області закриваються на карантин.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про закриття міст Олешки та Генічеськ, а також селищ Малі Копані і Ліві Солонці.

У вказаних населених пунктах вирішено ввести додаткові обмежувальні заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби, адже саме там зафіксовано збільшення кількості хворих на коронавірус.

Починаючи з 13:00 години 18 квітня і до 06:00 години 21 квітня міста Олешки та Генічеськ, а також села Малі Копані і Ліві Солнці будуть закриті на в’їзд-виїзд, там будуть проводитись дезинфікуючі заходи, для зупинки розповсюдження коронавірусу.

В місті Олешки буде встановлено 5 карантинних блокпостів, 2 пости в селі Малі Копані, 1 в селі Ліві Солонці та 2 в місті Генічеськ.

Поліція контролюватиме дотримання громадянами карантинних заходів, шляхом цілодобового патрулювання. Звертаємось до місцевих жителів: не лякайтесь і не панікуйте, а дослухайтесь до порад і підготуйтесь до тимчасових обмежень.

Просимо громадян обмежити пересування по вулиці. Якщо це зробити, то ситуацію вдасться утримати і почати швидше виходити з карантину. Бережіть себе та своїх близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів