Олена Урсуленко: Цього року залишаюся з Богом у своєму домі зі своєю родиною

Херсон, свято, Урсуленко
Суботній день напередодні світлого свята - Великодня! Ранок, наповнений пташиним співом, свіжістю і цвітінням. Сонячні промінці скрізь хмари спрямовують нам світло і надію.

- Так, ще багато приготувань, багато домашніх справ, щоб підготуватися гідно до Свята. І знаю, що багато хто замислюється (я також), як бути з освяченням Великодньої корзини?

На мій погляд, все залежить від того, як Ви ставитеся до Бога, до себе і до рідних і близьких людей.

Я вірю, що Бог - Творець всього живого і неживого, не стане любити менше мене чи Вас від того, що Ви, приготувавши свої страви і себе до Великодня, проведете свої молитви, присвячені Йому, Цьому Дню і своєму майбутньому, - У СВОЄМУ ДОМІ.

Так, ми маємо традицію Цей День розпочинати в Храмі, але цього року є вагомі причини, через які потрібно залишитися вдома і наповнити щирими молитвами свою оселю - свій храм. Зараз багато інформації стосовно того, як Це правильно зробити в рідній хаті та в колі своєї родини. Залишайтеся вдома! Цінуйте життя! Богу-Творцю не потрібні жертви у вигляді Вашого життя. Він справді бажає нам щастя.

Пам'ятаймо, багато чого у нашому житті залежить саме від нас, від наших вчинків, думок, слів.

Я з великою повагою ставлюся до наших традицій, я люблю велич, затишок і особливу ауру храмів й монастирів, але цього року я залишаюся з Богом у своєму домі зі своєю родиною, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів