У Скадовському районі допомагають землякам вижити в період карантину

меценати, допомога, Скадовськ, Касьяненко
Вже другий тиждень у Скадовському районі Херсонщини триває робота по доставці продуктових наборів від скадовських меценатів для тих земляків, хто сьогодні потребує допомоги найбільше.

В непрості часи карантину в повну силу в Скадовську працює Центр для збору допомоги та роботи волонтерів з сортування та пакування продуктових наборів, який розмістився у адміністративному приміщенні Скадовського районного споживчого товариства (РСТ). Допомога землякам вижити в період карантину є основною метою діяльності Центру.

Загалом станом на сьогодні, 17 квітня волонтерами Центру допомоги опрацьовано 19 населених пунктів Скадовського району (с.Антонівка, с.Приморське, с.Красне, с.Степне, с.Тарасівка, с.Дарівка, с.Новоукраїнка, с.Вишневе, с.Таврія, с.Широке, с.В.Андріївка, с.Г.Подолянське, с.Шевченко, с.Мала Андронівка, с.Петрівка, с.Ульянівка, с.Андреєвка, с.Новомиколаївка, с.Лазурне) та розвезено 389 продуктових наборів. І допомога триває…

Ця добра справа можливою завдяки своєчасно наданій допомозі продуктами харчування для незахищених категорій населення місцевими підприємствами та меценатами: СТОВ "Агрофірма-Булюк", ТОВ "Меркурій" Скадовського районного споживчого товариства, Фермерським господарством «Соценко».

Про Скадовський Центр Допомоги в районі чути багато гарних слів, адже тут роблять реальну справу – допомагають землякам вижити в період карантину.

Найкраще про діяльність Центру сказав один з дописувачів в соціальних мережах:

"…Коли настають складні часи і тяжкі умови для життя - це час випробувань і відкриття сутності особистості, громади, суспільства. І коли, за необхідністю і потребами, стає не важливо хто ти, а важливо - що ти зробив, щоб допомогти нужденним.

Навіть в умовах обмежених можливостей районне споживче товариство Скадовська стало центром збору допомоги та роботи волонтерів, організації та доставки продовольчих наборів для тих, хто найбільше їх потребує, головне є те, що не дивлячись на ризики пандемії, знайшлися люди – добровольці, волонтери, які своїми діями і словами приносять іншим людям не тільки продуктовий набір, моральну підтримку, а й частинку свого людського тепла, яке немає одиниці виміру. Тож недарма існує слово ДОБРОДІЇ- ті, хто ДІЄ заради ДОБРА!

А скептикам так і хочеться сказати: "Йди, спробуй, допоможи, організуй і щоб не було помилок. Право на позицію має кожна людина, а ось на реальне здійснення доброчинності – це вже вибір і покликання…", - написав Петро ГАВЛІНСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів