Що відбувається в ізольованих Лівих Солонцях на Херсонщині

Ліві Солонці, карантин, блокпост
До села Ліві Солонці Олешківського району Херсонської області нині перекриті всі в'їзди та виїзди. 14-го квітня тут виявили одразу сім випадків інфікування коронавірусом COVID-19.

За інформацією міського голови Олешок Дмитра Воронова, яку він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, наразі до села пропускають тільки місцевих з реєстрацією в Солонцях. Виїхати можуть тільки люди, не зареєстровані в селі.

Разом із тим, до населеного пункту можуть в'їжджати автомобілі доставки продуктів та критичної інфраструктури. Наразі в селі працюють фахівці ДСНС та медики.

За інформацією голови Олешківської райради Павла Потоцького, в селі зараз проводиться дезінфекція.

Перед цим зранку 15-го квітня ґрунтові дороги до Лівих Солонців перекопали грейдерами, а на єдиній дорозі виставили блокпост.

Поблизу села Ліві Солонці зараз працює кореспондентка Суспільного Аліна Олефір. За її інформацією, в селі проживає менше 400 осіб. До села ведуть п'ять доріг, чотири з яких - об'їзні ґрунтові шляхи - і справді перекопано.

Як довго триватимимуть посилені карантинні заходи у селі наразі невідомо.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів