В Херсонській області продовжують діяти карантинні пости на дорогах

корнавірус, рятувальники, пости
У зв’язку з діагностуванням в Херсонській області нових випадків захворювання на коронавірус спецальні служби продовжують заходи щодо боротьби з небезпечною хворобою.

На сьогодні в області діють 11 постів санітарного контролю на в’їздах та виїздах з м. Херсона у різних напрямках та в деяких районах області, де чергують поліцейські, прикордонники, рятувальники та медики. Від обласного відомства ДСНС залучено 5 одиниць техніки. На чергуванні знаходяться 12 чоловік особового складу. Підчас зупинки транспортних засобів з метою перевірки стану здоров’я, рятувальники також проводять роз’яснювальну роботу з громадянами.

Крім цього, силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій 14 квітня проведено дезінфекцію 103 об’єктів соціальної сфери та 15 км доріг у м. Херсоні та області. З початку карантину оброблено 3012 об’єктів, 933 км доріг. Також рятувальники щоденно проводять оповіщення громадян на спеціальних автомобілях через гучномовці, роз’яснюючи основні правила поведінки на час карантину. Зокрема за минулу добу здійснено 50 виїздів у 24-х населених пунктах. Загалом до цих робіт залучено 147 чоловік особового складу та 68 одиниць техніки.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів