На Херсонщині Держпраця почала розслідування загибелі від коронавіруса медсестри з Олешок

медсестра, держпраця, розслідування

Головним управлінням Держпраці у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався в результаті гострого професійного захворювання (отруєння) 31 березня 2020 року з медичною сестрою КП «Олешківська ЦРЛ».

За інформацією, наведеною у повідомленні роботодавця, 29.03.2020 потерпіла у важкому стані була госпіталізована до реанімаційного відділення КП «Олешківська ЦРЛ», де 31.03.2020 померла. 01.04.2020 отримані позитивні результати на COVID-19.

Відповідно до роз’яснень, наданих Державною службою з питань праці, лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID-19 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19 (надання медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби, роботи з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, дезінфекційні заходи тощо), розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

ГУ Держпраці у Херсонській області

Фото ілюстраційне

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів