У Скадовську зібрали допомогу дітям, яких знайши на сміттєзвалищі

сміттєзвалище, скадовськ, діти
В Скадовську Херсонської області представники влади, працівники підприємств та громадськості зібрали благодійну допомогу трьом дітям, яких 10 квітня виявлили на міському сміттєзвалищі, де вони жили разом з батьком.

11 квітня секретарем виконавчого комітету Скадовської міської ради Козел Л.В., головним спеціалістом сектору організаційно-кадрового забезпечення Полив’яною В.А. було організовано терміновий збір речей для дітлахів. Члени колективу міської ради, родина Руденко Марини, колектив супермаркету АТБ зібрали продукти харчування, предмети особистої гігієни, одяг, взуття, книжки, предмети для проведення дозвілля та інше. Всі речі було доставлено дітям. На сьогодні вони повністю забезпечені всім необхідним.

Як повідомляла херсонська поліція, троє дітей віком 7,8 та 10 років приїхали з батьками з Закарпатської області на пропозицію мешкаця міста Скадовськ за незначну оплату перебирати сміття. Родина прожила на місці такої роботи - на сміттєзвалищі - декілька місяців, аж поки мати не уїхала на Закарпаття. Про жахливий випадок місцеві мешканці врешті-решт повідомили поліцію, співробітники якої доставили дітей до Скадовської інфекційної лікарні. Виявилось, що вони хворіють педикульозом (вошами), а у самого маленького хлопчика ще й пневмонія.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів