На Херсонщині через коронавірус за пневмонію забули

коронавірус, пневмонія,  хворі
А трагічні цифри тут вражають: за перші три місяці поточного 2020-го року в Херсонській області на пневмонію захворіло 2715 осіб. Для 60-ти пацієнтів ця недуга стала смертельною.

Таку інформацію на свій офіційний запит до обласного Департаменту здоров'я отримали кореспонденти Суспільного. Дані, які було надано нам заступницею директора Департаменту Ліною Бондаревою, датуються 8 квітня 2020-го року:

"За січень-березень 2020 року в закладах охорони здоров'я області проліковано - 2715 пацієнтів з діагнозом пневмонія. [...] З пацієнтів, які проходили лікування з діагнозом пневмонія у медичних закладах області з початку 2020 року померло - 60 осіб", - йдеться у документі.

Також в листі повідомляється, що окремої статистики щодо вірусної пневмонії в Департаменті не ведеться, адже така звітність не передбачена нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров'я. А отже, до наданої нам статистики належать пацієнти як з вірусною пневмонією, так і з іншими її видами (викликана бактеріями, грибками або ж гельмінтами).

Також у Департаменті здоров'я Херсонської облради повідомляють, що з 60 померлих від пневмонії пацієнтів на наявність коронавірусної інфекції COVID-19 методом ПЛР-тесту перевірили двох. Результати виявились негативними, тобто вірусу в них не виявили.

Наразі в Херсонській області від коронавірусної інфекції померла одна людина. Це медична працівниця з Олешківської лікарні. Як у телефонній розмові розповів кореспондентам Суспільного заступник головного лікаря з медичної частини Олешківської центральної районної лікарні Василь Борисов, у жінки була запущена стадія захворювання.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів