У Президента просять відкрити оптовий ринок на Херсонщині

ринок, карантин, Великі Копані
Єдиний ринок, який продовжував роботу в Херсонській області під час карантину – найбільший оптовий ринок півдня України «Неждана».

За словами заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана, адміністрація ринку не забезпечує безпеку покупців і працівників: не здійснюється температурний скринінг, допускається велике скупчення людей, працюють торгові точки (кафе), робота яких в зв'язку з карантином заборонена.

Тому 10 квітня, на основі висновків ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області та Нацполіції, роботу ринку припинили. А керівництву ринку передали приписи на усунення виявлених порушень.


Її автор – Олена Слободянюк. Ось що вона пише:

«Шановний пане Президент! 10.04.2020 зупинено роботу найбільшого оптового с/г ринку України "Нежданний". Цей ринок - єдине місце, де можуть реалізувати свою овочеву продукцію фермери та приватні с/г виробники Херсонської та інших областей півдня України. Його закриття призведе до масового банкрутства с/г виробників та засилля у мережах супермаркетів імпортованих овочів за цінами в рази вищими від цін вітчизняних виробників.

Просимо Вас зрозуміти проблеми с/г виробників, які вклали останні кошти у вирощування овочів урожаю 2020 року та з дотриманням усіх карантинних пересторог забезпечити безперебійну роботу оптового с/г ринку "Нежданний". Соціальні наслідки його закриття зпрогнозувати неможливо».

Збір підписів триватиме ще 91 день. Наразі петиція зібрала лише 6 підписів з необхідних 25 тисяч.

А вже цього тижня спеціальна комісія має перевірити чи усунуті порушення на ринку у Великих копанях. Якщо порушень не буде, то, цілком можливо, ринок відновить свою роботу.

Олена ПІМЕНОВА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів