У Херсоні підтримують бібліотекарів

Херсон, допомога, бібліотекарі
Ніхто не може залишатися осторонь, коли наша країна, як і весь світ, переживає нелегкі часи.

Із введенням карантину держава зобов’язала українців залишатися вдома. І бібліотечні працівники – не виняток, більшість робітників книгозбірні працює у дистанційному режимі або знаходиться у вимушених відпустках.

Цілком природно, що людям нелегко, особливо пенсіонерам та інвалідам: всі перебувають в умовах обмеженого пересування і у полоні невеселих думок. Але життя продовжується. Людство консолідувало зусилля у битві зі смертоносним коронавірусом.

У боротьбі з епідемією об’єднались не тільки уряди країн, усі галузі господарювання, науковці та медичні працівники, а й благодійні організації та звичайні люди: політики, промисловці, актори, музиканти тощо.

От і працівники Гончарівки не залишились без допомоги. Підтримка надійшла від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», який передав для робітників бібліотеки не лише антисептики та вкрай необхідну друковану інформацію щодо захисту від вірусу, а й продуктові набори (цукор, мука, крупа, олія).

Не забули і про тих, хто колись працював у книгозбірні, а зараз знаходиться на заслуженому відпочинку. Набори будуть доставлені додому і їм, і всім, хто перебуває у режимі дистанційної роботи.

«Ми дуже вдячні Благодійному фонду Ігоря Колихаєва! Ця допомога працівникам нашого закладу вкрай необхідна для збереження здоров’я та для захисту від вірусу. Всі разом ми неодмінно пройдемо цю кризу і вийдемо з неї сильнішими!» – написали працівники Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.


Від імені Благодійного фонду Ігоря Колихаєва висловлюємо щиру подяку депутату міської ради Херсона Валерію Боржкову, який перерахував 30 000 гривень до Благодійного фонду. Гроші мецената теж були витрачені на формування вказаної допомоги.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів