У Херсоні триває боротьба з ларьками

Урсуленко, ларьки, боротьба
Цього разу секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко вимагає у міського голови прибрати «жахливу конструкцію» на вулиці І. Кулика:

- Всі ми хочемо жити в зеленому і затишному місті. Бо - це насамперед здоров'я. Вул. І. Кулика, 139а- 141. Пам'ятаю, коли небайдужі городяни звернулися до депутатів міської ради з приводу видалення невідомими особами дерев і захаращеності пішохідної вулиці.

Фото були переслані міському голові із наполяганням: відповідним структурам органів виконавчої влади прибрати гілки та висадити молоді деревця. Не відмовив, навіть надав розпорядження: ЖОДНОГО ЛАРЬОЧКА БУТИ НЕ ПОВИННО!

Звертаюся до міського голови, що треба прибрати цю жахливу конструкцію та звернутись до правоохоронних органів міста, аби притягнули до відповідальності людину, яка нанесла шкоду жителям міста та відновити зелену зону. Вона там явно не зайва, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів