Олена Урсуленко: Я за ефективне використання коштів платників податків

Урсуленко, податки, виконком
Одне із питань на позачерговому засіданні виконкому Херсонської міської ради: Про внесення змін та доповнень до титульного списку капітального ремонту житлового фонду на 2020 рік, - розказала секретар міськради Олена Урсуленко:

- Суть - виділити 540 тис.грн. на капремонт першого поверху гуртожитку за адресою вул. Комкова, 76-б. Ставлю головуючому питання: «Як, ким, з якою метою використовуватимуться ці вільні нежитлові приміщення після проведеного ремонту, що там буде? Відповідь: «НЕ ЗНАЮ!".

А потім звернення до директора департаменту ЖКГ, який є суб'єктом подання проєкту рішення (згідно наданим документам), щоб надав всім відповідь! І тут : «НЕ ЗНАЮ!» . Головуючого це не засмучує, як і те, що мова йде про 540 тисяч гривень платників податків. Бо хто наповнює бюджет? Міського голову влаштовує, що проєкт рішення з‘явився в порядку денному із порушенням законодавчих норм. Його розмістили на сайті міськради тільки 3.04.20р. …. та й ще й без додатку!

Як питання з'явилось у порядку денному і чому профільний заступник міського голови нічого про нього не знає? Невже ж тільки тому що, це ЗНОВ є об’єкт комунальні власності? І головуючий, все ж таки ставить це питання на голосування.

Я дуже вдячна мудрості членів виконавчого комітету, питання не пройшло, воно не підтримане! Всі добре розуміють, як і коли повинні формуватися титульні списки!

Після засідання виконкому ми із декількома депутатами , не отримавши відповіді, виїхали на місце за вказаною адресою. Зустрілися із розпорядницею гуртожитку, де почули: «Ні, нам не потрібно на першому поверсі нічого ремонтувати. Ось тут, практично все відремонтовано за кошти Євросоюзу, а ось там - також порядок, ремонт гарний, там буде ДБР».

Після цього залишилось питання, нащо ж хотіли спрямувати гроші платників податків? Адже 540 тисяч - це не дрібничка!!!! Зробила звернення. Чекаю. До речі, перевірили протоколи засідань постійних депутатських комісій - за цією адресою, питання ремонту не розглядалося, - розказала Олена УРСУЛЕНКО.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів