Воду під виглядом антисептика збував херсонський аферист

вода, антисептик, карантин
Зважаючи на те, що зараз таку продукцію розкуповують вмить, горе-бізнесмен набодяжив у воду хімічний фарбник. І розмістив в Інтернеті оголошення про реалізацію продукту як ефективного антисептика із 80-відсотковим вмістом спирту, що нібито вмить убиває чи не всі хвороботворні бактерії та віруси.

За сто мілілітрів свого «коктейлю» фальсифікатор хотів отримати 45 гривень. Тому дуже зрадів, коли із ним зв’язався покупець і телефоном повів розмову про оптову закупівлю одразу п’ятдесяти літрів цього товару. Але радів зарано: під час його передачі на місці зустрічі біля одного з міських ринків з’явилися співробітники поліції й задокументували кримінальну оборудку.

Фальсифікат у містянина вилучили, і тепер йому «світить» штраф у розмірі від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходу, зазначили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів