Херсон буде чистим і безпечним

Мазур, прибирання, місто
В цьому запевнила в.о. заступника міського голови Херсона, начальник Інспекції з контролю за санітарним станом міста Олена Мазур:

- Як і обіцяли, з вчорашнього дня почалось прибирання прибордюрної зони на території міста, та вже прибрано проспект Ушакова.

Сьогодні, 9 квітня планується здійснити прибирання площ Перемоги та 200-річчя Херсона, вулиці Робочої (від вул. І. Богуна до просп. Св. Кирила та Мефодія), вулиці Чорноморської (від вул. І. Кулика до Бериславського шосе).

На останній, та на проспекті Ушакова, сьогодні буде розпочато покіс зеленої зони. Поки деякі народні обранці фотографують сміття на айфон, інші – працюють на користь міста та територіальної громади.

Хтось тільки бачить бруд, а хтось намагається його прибрати. Бути спостерігачем, чи брати активну участь у вирішенні проблеми – вибір кожного, - вважає Олена МАЗУР.

P.S. Крім того, як раніше повідомляла Олена Мазур, з сьогоднішнього дня у Херсоні розпочнуть дезінфікувати багатоквартирні будинки. На це виділено близько 450 тис. грн Усі багатоповерхівки обов’язково пройдуть обробку. У першу чергу - гуртожитки та будинки гнучкої схеми. Оброблятися будуть перші поверхі під’їздів та ліфти.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів