Олена Урсуленко: Стан Херсона погіршується, а обличчя на бордах все яскравіше

Урсуленко, борди, висновок
Такий висновок зробила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, проїхавши вулицями нашого міста:

…Після позачергового засідання виконкому, де розглядалося 13 питань порядку денного, особливо вражає побачене у місті… Жах, який не передати ніякими словами. Висновки зробіть самі!

Це місто Херсон, наше рідне місто. Мені шкода за кожного із нас, адже ми, його жителі, не заслуговуємо на отримання низькоякісних послуг із прибирання і благоустрою. І додам - це все за кошти міського бюджету, а значить - за кошти платників податків.

Це ні 1947, ні 1960, ні 1985 роки. Це - 21 століття, де гроші платників податків витрачаються на однолітні рослини, яких ми не бачимо, на системи поливу, які не працюють, на детальні плани міських парків, благоустрій яких можна робити і без них і т.д.

Цей перелік достатній. І кожне таке питання не залишається без моєї уваги, без уваги інших депутатів. Скільки написано зауважень, заперечень, відмов у підписі таких рішень. На жаль, стан міста погіршується, а обличчя на бордах все яскравіше!

Я так розумію, спочатку держаудитслужба за зверненням депутатів порахує ефективність використання бюджетних коштів, комунального майна, а потім - і правоохоронці зможуть добре попрацювати. Дістали!, - обурена Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів