На Херсонщині підтримують соціально незахищених людей

Колихаєв, люди, допомога
У складних умовах поширення пандемії коронавірусу люди похилого віку опинилися в зоні особливого ризику. Саме тому Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» одним із перших в області підготував продуктові набори.

На території Новокаховської ОТГ в першу чергу допомогу отримали самотні малозабезпечені пенсіонери, ветерани та першобудівники ще на минулому тижні.

В період з 3 по 7 квітня представники фонду разом з волонтерами та соціальними працівниками доставили 163 пакунки з продуктами першої необхідності в усі населені пункти Нової Каховки та Таврійська.

Велика подяка усім, хто долучилися до благодійності, а особливо Радам ветеранів Нової Каховки та Таврійська - Папуші Дмитру та Чабан Надії, старостам Дніпрянського та Райського старостатів - Білому Анатолію та Ковалю Івану, старостам Козацького та Веселого - Чирку Андрію та Аннас Людмилі.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва і надалі буде підтримувати тих, кому сьогодні найтяжче. Бажаємо всім витримки та здоров’я!

І тільки разом ми подолаємо це випробування, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів