Епідемія шириться Херсонщиною

Херсонщна, коронавірус, поширення
В Херсонській області вже п'ятнадцять лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Зокрема, вчора, 7 квітня зафіксовано два нових випадки зараження, - повідомив голова Херсонської Ода Юрій Гусєв:

…Це 46-річна та 43-річна жінки, медичні працівниці з Голопристанського та Олешківського районів області, які контактували з раніше виявленими хворими на COVID-19. Обидві жінки, у яких виявили коронавірус, знаходились на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Почуваються добре, скарг немає. Підключення до апаратів ШВЛ не потребують.

Я щиро дякую усім, хто підтримує нас у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу на Херсонщині! Насамперед тим, хто виконує рішення Кабінет Міністрів України та дослухається до рекомендацій Міністерство охорони здоров'я України та залишається вдома. Давайте разом переживемо цей непростий етап, ставши сильнішими та згуртованішими. Будьмо здорові і будьмо єдині у боротьбі з коронавірусом!, - закликав Юрій ГУСЄВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів