Херсонські депутати вимагають від влади прозорості у використанні бюджетних коштів

Херсон, депутати, вимоги
Депутати Херсонської міської ради буквально примусили міського голову 1 квітня провести позачергову сесію, на якій виділили зі скандалом 43 млн. гривень на заходи протидії пандемії.

Але міський голова Херсона довго не підписував це рішення, ніби чогось очікуючи… За цей час у Херсоні випадки коронавірусу почастішали, а гроші досі були на рахунках казначейства. Під натиском депутатів міський голова рішення таки підписав і 7.04. гроші будуть на рахунках лікарень.

Тепер депутати Херсонської міськради знову написали звернення, вимагаючи прозорості використання коштів.


Одним із пунктів звернення є : “Виконавчим органам міської ради (Управління охорони здоров’я, Департамент житлово-комунального господарства, Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку, Управління соціальної політики, Управління споживчого ринку, Відділ з питань цивільного захисту міста Херсона), КНП «ХМКЛ ім.О.С.Лучанського», КНП “ХМКЛ ім. А. і О. Тропіних”, КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» щоденно надавати у Департамент бюджету і фінансів звіт про використання коштів для формування зведеної звітності і її висвітлення на сайті міської ради. Департаменту бюджету і фінансів щоденно формувати зведену звітність”.

Серед тих, хто поставив підпис і була і секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка “Українському півдню” прокоментувала:

Ми дійсно ще на сесіі 18.03 наполягали, аби медичній галузі міста виділили кошти згідно з бюджетним запитом профільного управління, стільки, скільки потрібно на забезпечення протидії розповсюдження коронавірусу: ліки, обладнання , тести, персональні захисні засоби…

Але ж користувачі бюджетних грошей разом із директором департаменту бюджету і фінансів – Підперигора не поспішали розлучатися з коштами. Зараз після проведення позачергового сесійного засідання на рахунках медичної галузі – 43 млн, окрім цього, надані гроші й на інші напрямки: для проведення санації міста, транспорту, забезпечення продуктами незахищених верств населення.

Для контролю за використанням коштів депутати звернулися до міського голови із пропозицією – розмістити на сайті міськради план усіх заходів по запобіганню розповсюдження вірусу: закупівлі обладнання, послуг, матеріалів тощо, щоб було чітко і прозоро видно кожному жителю нашого міста, скільки і на що витрачено.

Це – правильно! І городяни будуть більш спокійніші- зможуть побачити, що місцева влада працює у цьому напрямку, підтримуючи контроль за використанням коштів, звітує, взаємодіє, робить все можливе, аби забезпечити якісне медичне лікування і обслуговування. Це надасть впевненості у захисті та безпеці, а це – головне! “, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів