На Херсонщині тиснуть на родину зараженої коронавірусом

коронавірус, хвора, чаплинка
Найзагадковішим поки випадком зараження коронавірусом на Херсонщині можна вважати позитивний тест на COVID-19 у школярки в Чаплинці.

Вона – перша в області дитина, котра захворіла таким чином. При цьому недужа і сама не виїздила за кордон, і ні з ким, хто виїздив, прямо не спілкувалася. Джерело її зараження досі не відоме, але зараз у селищі вже знайшли дванадцять осіб, котрі з дівчинкою контактували. Це і її родина (батьки та сестра), і медики районної лікарні, і деякі пацієнти ЦРЛ.

Здоров’я хворої школярки йде «на поправку», але вочевидь щось негаразд із ставленням деяких місцевих жителів до неї та до її близьких. Вони отримують дзвінки із лайкою, прокльонами та образами – принесли, мовляв, заразу до райцентру. Хоча такі звинувачення і несправедливі, і дикі. Адже хвороба – то не провина, а біда. Тим паче, що передумов для неї члени родини не створювали, і режиму самоізоляції контактні особи з Чаплинки не порушують (це підтверджує і місцева поліція).

Як не прикро, але коронавірус «розповзається» Херсонщиною, і незабаром заражених COVID-19 виявлятимуть і по інших містах та селах. У краї немає районів, куди з сусідніх країн не повернулися хоча б по десять-двадцять заробітчан. Зараз у них ще може тривати інкубаційний період, а по тому в когось, не виключено, «проявиться» й коронавірус. І що їх за це – вбивати? Так не допоможе! Весь світ нині у заложниках пандемії. Тож непрості місяці треба просто пережити з витримкою та гідністю, дисципліновано виконуючи карантинні приписи без істерик, марнослів’я та агресивних вихваток.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів