У Херсонському держуніверситеті створені умови для дистанційної роботи

ХДУ, умови, робота
Сьогодні, 6 квітня, у Херсонському державному університеті відбулося засідання ректорату з використанням платформи Zoom. До заходу в онлайн режимі підключилися 47 членів ректорату. Модератором виступив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

На порядок денний винесли питання щодо розвитку та стабільного функціонування вишу під час карантину. У ході заходу заслухали та обговорили питання, які дозволяють не зупиняти університет в умовах сьогодення.

Серед яких – формування змістових показників до коефіцієнтів формули розподілу видатків між факультетами, підготовка до акредитації освітніх програм Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в дистанційному режимі, організація проведення екзаменаційно-залікової сесії і різних видів практик в умовах карантину. До речі, з цього питання заслухали й представників Центру післядипломної освіти, Бериславського педагогічного коледжу, Генічеського медичного училища.

Крім того, обговорили не менш актуальне питання – проведення профорієнтаційної роботи, в тому числі й в умовах карантину. Адже майбутнє університету повністю залежить від вдалої та успішної вступної кампанії.

Заслухали питання щодо вартості путівки до СОТ «Буревісник» ХДУ в літній оздоровчий період 2020 року.

По завершенню засідання в онлайн режимі ректор ХДУ Олександр Співаковський висловив усім вдячність за активність та мобільність наголосивши, що й надалі Херсонський державний університет продовжує працювати дистанційно.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів