Горностаївщина отримала від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва засоби захисту

Горностаївщина отримала  від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва засоби захисту
Медики, рятувальники, працівники соціальних закладів Горностаївського району отримали чергову доброчинну допомогу від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – засоби захисту від коронавірусу.

Районним медичним закладам – ПМСД та ЦРЛ - передано спеціальні захисні медичні костюми лікарів (комбінезони, рукавички, респіратори, окуляри), маски, гумові рукавички, антисептичний засіб та довідники з лікування коронавірусу.

Медики дякують за підтримку, адже завдяки благодійній допомозі поповнили свій запас засобів захисту і відтепер зможуть безпечніше працювати з хворими. А довідники будуть гарними консультантами з профілактики, виявлення та лікування коронавірусу, адже він складений китайськими лікарями на основі практичного досвіду. Книги були надруковані в Херсоні на кошти благодійного фонду.

Окрім цього, захисні маски та рукавички, деззасоби від Благодійного фонду отримали горностаївські рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини, Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат та «Терцентр».За матеріалами газети «Сільські новини»
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів