Горностаївщина отримала від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва засоби захисту

Колихаєв, допомога, медики
Медики, рятувальники, працівники соціальних закладів Горностаївського району отримали чергову доброчинну допомогу від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – засоби захисту від коронавірусу.

Районним медичним закладам – ПМСД та ЦРЛ - передано спеціальні захисні медичні костюми лікарів (комбінезони, рукавички, респіратори, окуляри), маски, гумові рукавички, антисептичний засіб та довідники з лікування коронавірусу.

Медики дякують за підтримку, адже завдяки благодійній допомозі поповнили свій запас засобів захисту і відтепер зможуть безпечніше працювати з хворими. А довідники будуть гарними консультантами з профілактики, виявлення та лікування коронавірусу, адже він складений китайськими лікарями на основі практичного досвіду. Книги були надруковані в Херсоні на кошти благодійного фонду.

Окрім цього, захисні маски та рукавички, деззасоби від Благодійного фонду отримали горностаївські рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини, Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат та «Терцентр».За матеріалами газети «Сільські новини»
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів