Швейні підприємства Херсонщини змінюють профіль роботи

Херсонщина, підприємства, маски
Так, в умовах коронавірусної епідемії, Нижньосірогозький швейний цех перепрофілював бізнес на пошив багаторазових масок.

Пошиття постільної білизни, виготовлення вишиванок і сценічних костюмів нижньосірогозькі швеї, які працюють під керівництвом Наталії Дєєвої, тимчасово припинили. Причина — карантин із запобігання коронавірусу. Але працівниці та машинки не відпочивають. Замість постілі та стильного одягу — шиють маски.

«Наш швейний цех в цей складний час перепрофілювався на шиття стратегічно необхідних масок. Це тришарові захисні засоби для органів дихання багаторазового використання, виготовлені з якісних натуральних матеріалів. Собівартість однієї маски від 20 гривень, — розповідає господарка швейного бізнесу Наталія Дєєва.


Ми не збираємось заробляти на цих виробах. Зараз стоїть питання забезпечити людей засобами захисту. Адже без маски на вулицю не вийти. Вхід в установи, організації та магазини — теж обов’язково в масках».

На жаль, захисні медичні маски одноразового чи багаторазового використання зараз доволі складно придбати. Адже через підвищений попит їх фактично немає в продажу. Багато хто взявся самотужки виготовляти маски. А для тих, хто не вміє шити, або просто немає часу нижньосірогозькі швачки пропонують свої вироби.

Наталія Дєєва розповіла, що маски шиють з дуже якісних матеріалів, які закуплялись для постільної білизни. Це натуральний хлопок. Три хвилини і захисна маска готова. Адже вони доволі прості в пошитті.


«До речі, в нас вже є замовники, яким ми виготовили ексклюзивні маски з вишитими іменами та логотипами. Звісно, ціна на них вища, ніж ціна на звичайні маски. Від 50 гривень, — додає підприємниця. — Також ми з дівчатами вже виконали кілька оптових замовлень — для Нижньосірогозької районної державної адміністрації та кількох сільських рад».

Наталія Дєєва розповіла, що переваги багаторазових маски полягають у тому, що їх можна прати, прасувати, і одягати знову. Адже при високій температурі й від мийних засобів віруси гинуть. Одноразову ж маску можна використовувати лише пару годин, потім вона працює в зворотному порядку — стає розсадником вірусів.


«Хоча під час карантину нам доводиться працювати в особливих умовах — дезінфекція передусім. Ми всі замовлення виконуємо вчасно і в повному обсязі» , — зауважує Наталія ДЄЄВА.
За матеріалами Нижні Сірогози.City
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів