Херсонську інфекційну лікарню охороняють бійці Національної гвардії

Херсон, лікарня, охорона
Відучора, 3 квітня гвардійці військової частини 3056 залучаються до охорони громадського порядку на території Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. І.Г. Горбачевського та прилеглої до неї ділянки.

Такі дії обумовлені необхідністю недопущення розповсюдження COVID-19, а також спокою містян.


«Для нас важливими є не тільки безпека громадян, а й наших військовослужбовців. Гвардійці в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі респіраторами, гумовими рукавичками та мають при собі дезінфекційні засоби.

На добу ми здійснюємо три зміни військовослужбовців, аби вони мали достатньо часу для відпочинку». - коментує заступник командира частини Нацгрвардії, підполковник Євген ЧЕКАЛДІН.

В свою чергу, медичні працівники лікарні з позитивом сприйняли той факт, що заклад тепер охоронятимуть саме гвардійці, адже це люди, які мають досвід та необхідні знання. Тепер вхід до лікарні буде здійснюватися через тимчасовий контрольно-пропускний пункт.

Аліна КОБЕЦЬ,
молодший лейтенант в/ч 3056

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів