Олешківська лікарня отримала необхідну допомогу

Олешки, лікарня, засоби, Потоцький
Олешківська центральна районна лікарня отримала засоби захисту та ліки для боротьби з коронавірусом, - повідомив голова районної ради Павло Потоцький.

Олешківська районна центральна лікарня готова до прийому пацієнтів з коронавірусом. Допомога, яку отримав заклад від Олешківської районної ради – вкрай необхідна. А це – перша партія ліків, захисних засобів та виробів медичного призначення для убезпечення від інфікування лікарів та надання допомоги хворим на коронавірус.

Серед привезеного – ендотрахеальні трубки і дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легень, ОХІМАХ багаторазові Sp-датчики із прищепкою на палець - пристрій для контролю роботи легень і аналізу їх функціональності при проведенні медичних досліджень, оглядові рукавички, термометри клінічні, маски респіратори, шапочки медичні, бахіли одноразові, захисні маски тощо.

«Сьогодні медики стоять на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією. Тому для нашого району їх життя та здоров’я – одне із найважливіших завдань. На даний час ми закупили те, що є першочерговим для роботи лікарів та медичного персоналу в умовах пандемії – засоби індивідуального захисту.

Ми і надалі будемо сприяти медичним працівникам у тому, аби вони рятували людські життя та могли повноцінно виконувати свою роботу», - зазначив голова Олешківської районної ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів