По факту смерті від коронавірусу в Олешках порушено кримінальне провадження

Олешки, порушення, коронавірус
Олешківським відділенням поліції внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань щодо факту смерті від коронавірусної інфекції в Олешківському районі Херсонської області та можливих порушень санітарних правил та норм.

До трьох років позбавлення волі можуть отримати винні у ситуації в Олешківській лікарні.

Про це повідомила речниця головного управління Національної поліції Херсонської області Тетяна Пшонь: "Було встановлено , що працівники Олешківської центральної раойнної лікарні допустили порушення правил та норм встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам.

Це виразилося в тому, що 1-го квітня було видано для поховання труп пацієнтки вказаної лікарні до отримання остаточних результатів тестування на інфекційне захворювання Covid - 19.

В результаті діагноз було підтверджено, а труп поховано без дотримання розпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків медико - біологічної надзвичайної ситуації, пов"язаної із поширенням коронавірусної хвороби, що завідомо могло спричинити поширювання цього захворювання".

Також речниця головного управління Національної поліції Херсонської області повідомила, що за вказаним фактом порушено кримінальне провадження за статтею 325-ю частиною 1-ю Кримінального кодексу України, а саме - порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

"За вказаною статтею передбачено покарання у вигляді штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподактованих мінімумів доходів громадян, а також позбавлення волі на строк до трьох років. На разі проводяться першочергові слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення винних до відповідальності", - розповіла Тетяна ПШОНЬ.

За матеріалами Суспільне Херсон
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів