У Херсоні дітям заборонено з’являтися на вулиці без дорослих

діти, заборонено, вулиця, дорослі
Ювенальні поліцейські в Херсоні здійснюватимуть контроль над дотриманням карантинних заходів особами, які не досягли 16 років і яким не можна знаходитися на вулиці без супроводу дорослих.

Задля посилення безпеки дітей, у період призупинення навчального процесу, ювенальні поліцейські активізували превентивні заходи. Нині інспектори проводять індивідуальні робочі зустрічі з представниками адміністрацій закладів повної загальної освіти та філій.

Спільними зусиллями вони розробляють алгоритм дій поліцейських та викладачів, спрямований на недопущення порушень учнями умов карантину та дистанційного навчання.

- Також зі службою у справах дітей та освітянами ми обговорюємо проведення спільних рейдів у місцях можливого скупчення дітей (парках, майданчиках, скверах, дворах) для недопущення появи там дітей без супроводу дорослих, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Ярослав Шанько.

– Хочу нагадати, що відучора Кабмін посилив вимоги до обмежувальних заходів у зв’язку з карантином. І велике прохання до батьків, які мають чітко пояснити своїм дітям, що задля їхньої ж безпеки тепер забороняється перебування у громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих.

А також заборонено відвідування спортивних та дитячих майданчиків. Діти мають засвоїти, що карантин – це не канікули. Під час самоізоляції треба залишатися вдома, а дітям навчатися дистанційно. У такий непростий час саме дорослі мають стати для дітей прикладом правильної поведінки під час карантину.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів