Чи можна в’їхати та виїхати з Херсона

територія, карантин, пости
На території Херсонської області встановлено 11 карантинних постів. У разі спалаху коронавірусної інфекції на території якогось із районів Херсонщини - будуть встановлені пости і на територіальній межі саме цього району.

На блокпостах несуть службу працівники поліції, медики, ДСНС. Працівники поліції будуть зупиняти автомобілі, медики будуть перевіряти температуру як водіїв, так і пасажирів, дезінфікувати транспортні засоби, - пояснила речниця Національної поліції у Херсонській області Тетяна ПШОНЬ:


Щодо обмежень в'їзду-виїзду з міста Тетяна Пшонь прокоментувала так: "Обмежень щодо заборони в'їзду або виїзду на територію області поки що від влади не надходило. Будуть здійснюватися лише перевірки температурного режиму, санітарна обробка автомобілів, тобто переїзд через блокпост. Обмежень щодо пересування, руху на території області, як і держави, поки не встановлено…".

За матеріалами Суспільне Херсон


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів