На потреби медичної галузі Херсона пропонують виділити майже 44 мільйони гривень

медицина, потреби, сесія
Вчора, 31 березня відбулось засідання постійної депутатської комісії Херсонської міської ради з питань освіти, спорту, культури, медицини, соціального захисту населення, охорони навколишнього середовища та у справах молоді ХМР, в якому взяли участь і депутати бюджетної комісії, а також інших, - повідомила секретар міськради Олена Урсуленко:

- На розгляд було винесено одне питання, яке пов'язане з терміновими заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Учасникам засідання управлінням охорони здоров'я були надані конкретні розрахунки орієнтовного обсягу потреб на забезпечення медичної галузі міста: засоби індивідуального захисту, ліки, обладнання, витратні матеріали, - на суму близько 44 млн. грн.

При цьому, Департамент фінансів в пояснювальній записці до проєкту рішення "Про зміни до бюджету-2020" представив іншу, досить скромну цифру, щодо виділення коштів на медичну галузь міста, де на ПОТРЕБИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ПЕРЕДБАЧАЛОСЯ ВСЬОГО 7 млн. грн. і близько 42 млн. грн. на резервний фонд!

Депутати профільної комісії Кияновський А. та Сальдо В. надали слушні пропозиції, які комісія підтримала одноголосно і рекомендували:

- задовольнити в повному обсязі потреби медичної галузі - згідно розрахунків- 43977569грн.,

- 3 млн. грн виділити на підтримку багатодітних родин,

- начальнику управління охорони здоров’я ХМР визначити суму для забезпечення ліками хворих на сахарний діабет,

- відділу з питань цивільного захисту передбачити кошти згідно розрахунків на ведення робіт з дезінфекції.

Було багато виступів депутатів на підтримку працівників медичної галузі міста щодо забезпечення їх всім необхідним для збереження їх життя, створення умов для їх безпечної роботи, а також надання вчасної і професійної допомоги городянам!

Маю надію, що в сесійній залі ці рекомендації будуть підтримані більшістю голосів. Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких, якщо потрібно виходити із дому - користуйтеся індивідуальними засобами захисту!, - побажала Олена УРСУЛЕНКО.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів