«Карантинна» сесія Олешківської райради

Олешки, сесія, райрада
Навіть під час карантину, оголошеного на Херсонщині, депутати Олешківської районної ради сьогодні, 31 березня зібралися на 49-ту сесію райради, аби забезпечити життєдіяльність мешканців Олешківського району в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Перш ніж розпочати роботу сесії, голова районної ради виконав приємну місію – привітав з днем народження депутата Людмилу Шелудько. Потім, обравши секретаріат та лічильну комісію, 22 народних обранця приступили до роботи.

Працювали оперативно, адже всі питання заздалегідь були опрацьовані на засіданні постійних комісій та президії.

Заслухали звіти про стан законності на території нашого району, роботу постійних депутатських комісій, виконання районних програм і районного бюджету, а також про роботу керівників Олешківського терцентру та Центру по обслуговуванню закладів освіти району за 2019 рік.

Одноголосно проголосували за виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту медичного персоналу в період спалаху інфекційних захворювань, медикаментів, антисептиків та інших дезінфікуючих препаратів.

Підтримали спрямувати 2 млн грн на закупівлю комплексу рентгенівського діагностичного з цифровою обробкою на 2 робочих місця. Погодили фінансовий ресурс, призначений на обладнання протипожежної системи фельдшерських пунктів сіл Підстепне і Піщанівка.

На виконання соціальних програм народні обранці профінансували пільгове перевезення мешканців Олешківського району, підвіз хворих із хронічної хворобою нирок на гемодіаліз, підвіз учнів до Костогризівської ЗОШ та учасників змагань згідно календарних планів, капітальний ремонт покрівлі Козачелагерської ЗОШ, пожежної сигналізації міських шкіл, станції юних техніків, Олешківського МНВК, системи опалення Підстепненського фельдшерського пункту, реконструкцію котельні Челбурдівської ЗОШ, заміну вікон Новомаячківської ЗОШ тощо.

Жваво обговорювали питання власності, внесли зміни до Положення щодо організаційно-правових процедур з оренди та приватизації майна територіальних громад району, розподілу плати за оренду будівель та споруд аптечної мережі, дали згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад району Олешківської спеціальної загальноосвітньої школи Херсонської обласної ради і т.д. Затвердили проект землеустрою щодо зміни меж села Клини Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської області.

Загалом, на пленарному засіданні 49 сесії було прийнято 30 відповідних рішень. Голова районної ради Павло Потоцький щиро подякував депутатам, відзначив їх активну життєву позицію, громадянську мужність, проявлену під час надзвичайної ситуації, внаслідок коронавірусної епідемії.

За матеріалами Олешківської районної ради
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів