На Херсонщині тестуватимуть підозрюваних на зараження коронавірусом

На Херсонщині тестуватимуть підозрюваних на зараження коронавірусом
Для цього на території Херсонської області створені спеціальні мобільні бригади на кожній адміністративній території. Вони забезпечені засобами індивідуального захисту і вони будуть здійснювати виїзди до хворих для тестування.

Про це повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров'я Ліна Бондарєва: "Підозра - це не лише підтверджений або непідтверджений тест. Це - анамнез, стан хворого, якщо будуть сумнівні реакції - то у нас є ПЛР, яка робиться у лабораторному центрі.

Така бригада буде здійснювати у хворого забір матеріалів, транспортувати до лабораторного центру, де висока достовірність результату. Мобільна бригада - це бригада у складі медичного працівника, автомобілю та водія, яка буде виїжджати та тестувати хворих на виявлення коронавірусу".

Ліна Бондарєва розповіла, як буде розподілений медичний вантаж із гуманітарною допомогою, який 30-го березня надійшов до Херсона: "Оскільки бригади екстреної медичної допомоги здійснюють транспортування хворих до базових закладів, то, в першу чергу, будуть забезпечені ці бригади. Другими будуть забезпечені мобільні бригади. Ми вже готуємо розподіл, щоб заклади, де є мобільні бригади, отримали засоби індивідуального захисту".

За матеріалами Суспільне Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів