Херсонські поліцейські урятували 17 людей від домашнього насильства

доманнє насильство, жертвви, поліція
За три дні роботи поліцейські допомогли 17 жертвам домашнього насильства

За три дні роботи мобільна група реагування на факти домашнього насильства ГУНП відреагувала на 17 викликів потерпілих від домашньої тиранії, склала 8 адміністративних протоколів про домашнє насильство, винесла 4 термінові заборонні приписи кривдникам та перевірила 5 осіб, яким раніше були винесені приписи. У переважній більшості випадків поліцейські фіксували психологічне насильство дорослих дітей у відношенні їх батьків похилого віку.

Як повідомив координатор мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП Віталій Сайфутдінов, з початку року поліція відкрила 29 кримінальних проваджень за ст.126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України. 11 кримінальних проваджень уже направлені на розгляд до суду. Винуватцям загрожує до 2-х років позбавлення волі.

У районах області профілактичною роботою щодо недопущення випадків домашнього насильства та роботою з кривдниками займаються дільничні офіцери поліції. Навіть в умовах жорсткого карантину ця робота продовжується. Правоохоронці працюють у захисних масках і перчатках, проводять роз’яснювальну роботу з домашніми кривдниками. Так, у Бериславському районі дільничні навідали жінку похилого віку, яка пересувається на візочку і раніше потерпала від поведінки нетверезого сина. З чоловіком поліцейські провели профілактичну бесіду. А від жінки дізналися, що син кілька днів не вивозив її на подвір’я подихати свіжим повітрям. Також жінка не мала ні маски, ні перчаток. Дільничні вивезли пенсіонерку у двір та дали їй засоби індивідуального захисту, порадили дотримуватися необхідних карантинних обмежень та дбати про власне здоров’я.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів