На Херсонщині посилюють санітарну обробку громадских місць

дезінфекція, коронавірус, херсон, міськрада
У зв'язку з карантином в Херсоні і області продовжуються масштабні заходи з дзінфекції громадских місць. Зокрема, в обласному центрі працівники комунальних служб обробляють спеціальними засобами вулиці біля медичних закладів.

27-28 березня у Херсоні дезінфікували вулиці у районі клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського (вул.Університетська, 28-ї Армії, Залаегерсег, Кримська, Перекопська, шосе В.Чорновола), у районі обласної інфекційної лікарні, Тубдиспансеру, Залізничної лікарні (вул.Нестерова, Миколи Гринька, Фонвізіна, 8 Польової, у районі клінічної лікарні ім.Тропіних (Миколаївське шосе, вул.Уварова, Філатова, Комарова), а також у районі дитячої обласної клінічної лікарні та лікарні Водників (вул.Українська, Кременчуцька, Молодіжна, Ладичука, 295 Херсонської Стрілкової дивізії, Пестеля, Дунайської флотилії, просп.Ушакова).

Рятувальники ГУ ГСЧС в Херсонській області щоденно продовжують дезінфекцію спеціальним розчином транспортних зупинок в обласному центрі та у районних центрах Каховка, Берислав, Скадовськ, Гола Пристань, Олешки, Генічеськ, у м. Нова Каховка.

Також рятувальники проводять оповіщення громадян на спеціальних автомобілях через гучномовці, роз’яснюючи основні правила поведінки на час карантину.

При цьому на 10:00 30 березня у Херсоні не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19. Про це повідомляють в управлінні охорони здоров'я Херсонської міськради.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів