У Скадовську підприємці об’єднуються заради спільної справи

Скадовськ, підприємці, допомога
У складні часи загрози епідемії об’єднатися заради спільної благодійної справи – допомоги соціально незахищеним верствам населення вирішили небайдужі до чужого горя люди - підприємці Скадовського району Херсонщини.

Сьогодні, 28 березня у Скадовську зібралися підприємці - меценати для напрацювання спільного плану дій, координації зусиль з місцевою владою задля налагодження системної допомоги своїм землякам – скадовчанам, які потребують підтримки в період карантину.

Представники місцевого самоврядування (заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, голова Скадовської районної ради Олег Старенький та секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук) надали необхідну інформацію щодо першочергових потреб жителів Скадовського району та взяли на себе координацію спільних дій.

Отже, на нараді конкретно домовились про організацію системної допомоги, перш за все – лікарям Скадовської районної лікарні (засоби індивідуального захисту, маски, халати, дезінфікуючі препарати) та забезпечення хворих районної лікарні продуктами харчування. А також вирішили надати допомогу - продукти харчування незахищеним верствам населення міста та району.

Підприємці та меценати Скадовського району добровільно взяли на себе конкретні зобов’язання у цій спільній благодійній справі, наприклад: депутат Скадовської районної ради, директор фермерського господарства Віталій Соценко готовий поставляти сільськогосподарську продукцію, керівництво агрофірми "Булюк" надає для підготовки продовольчих пакунків 20 тон рису, Скадовське районне споживче товариство дає макаронні вироби та хліб, консервний завод "Меркурій" - харчову консервацію. Голова правління Скадовського районного споживчого товариства Олександр Касьяненко запропонував приміщення адміністративної будівлі Скадовського РСТ під центр для збору допомоги та роботи волонтерів (сортування та пакування продуктових наборів).

«Ми не можемо стояти осторонь спільної біди, якщо маємо можливість допомогти нашим незахищеним землякам вижити в період карантину. Заради цієї людяної мети ми об’єднуємося незалежно від особистих амбіцій чи політичних вподобань, нас єднає шляхетна мета – допомогти людям у складний для всіх період – у єдності сила», - висловив спільну позицію скадовських підприємців Олександр КАСЬЯНЕНКО.
P.S. Слід відзначити відсутність на нараді у Скадовську представників виконавчої влади району. Що ж, напевно, поки районна державна адміністрація звітує про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України про впровадження попереджувальних заходів щодо розповсюдження коронавірусу, підприємці та меценати Скадовського району роблять конкретну справу – допомагають людям.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів