На Херсонщині організовували спецрейси для медиків

На Херсонщині організовували спецрейси для медиків
За словами заступника директора обласного департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Артема Гінзбурга, спецрейси в Херсоні організували на прохання профспілки працівників охорони здоров’я:

"21-го березня 2020-го року в нас почали працювати перші два маршрути регулярних спеціальних перевезень для доставки медиків до робочих місць, а саме з Олешок і смт. Білозерка. Також ввівся новий маршрут, це з Чорнобаївки. Профспілкою медиків ще розробляються і ведуться переговори, щоб відкрити ще один маршрут з села Музиківки до Херсона".

Перевозять медпрацівників і тролейбуси в Херсоні. Заступник директора Херсонелектротрансу Ігор Житченко каже, в тролейбусах, позначених червоним хрестом, безплатно їздять медики та ще перелік працівників, які забезпечують життєдіяльність міста:

"У зв’язку з тим, що медики і люди, які забезпечують життєдіяльність міста Херсона обов’язково мають бути на своїх робочих місцях, було прийнято рішення про те, що ці категорії громадян мають бути доставлені до місця своєї роботи. першочергово це стосується медиків і тих, хто працює у системі МВС, МНС і житлово-комунального господарства. Тролейбуси позначені червоним хрестом. Пасажири, які мають право на проїзд у спецрейсах, повинні мати при собі перепустку встановленого зразка".

Тролейбуси із червоними хрестами, говорить Ігор Житченко, перевозять пасажирів у масках і в кількості сидячих місць відповідно до технічного паспорта тролейбуса.

Щодня о 7:10 медичних працівників на зупинках у Таврійському та Шуменському мікрорайонах забирають нові ЕТАЛОНи. Автобуси, говорить Павло Ткаченко, перевозять винятково медиків, оплата за проїзд незмінна – шість грн:

"Чому ми називаємо це "спецрейсами", бо беремо тільки медиків, щоб вони могли першочергово доїхати до робочих місць. А далі забезпечуємо транспортом всіх інших жителів міста".

За матеріалами Суспільне Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів