Андрій Євстратов про ситуацію з коронавірусом у Генічеську

Андрій Євстратов про ситуацію з коронавірусом у Генічеську
Коло осіб, які були у прямому і постійному контакті з інфіковано у Генічеську особою встановлено і попередньо обстежено. Люди знаходяться на самоізоляції. Прояви захворювання у них відсутні.

Про це повідомив голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов: “В Генічеському районі лабораторно підтверджено один випадок захворювання на COVID-19, про який ми повідомляли вчора. Інфікована особа ізольована у окремій боксовій палаті. Стан її здоров’я задовільний”, – зазначив голова райради.

За його словами, дезінфікуючими засобами оброблено під’їзди в будинку, де проживає інфікована особа. Крім того, на в’їздах-виїздах з міста Генічеськ встановили блок-пости з дезбар’єрами для обробки автотранспорту. Пропускний режим буде посилено. Представники з блок-посту можуть перевіряти температуру тіла осіб, які його перетинають.
За матеріалами IPC-Генічеськ


Нині інфікована особа перебуває у Генічеській районній лікарні. У людей, які контактували з інфікованою на коронавирус, немає симптомів захворювання.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів