У Херсоні поліцейські безкоштовно роздавали захисні маски

У Херсоні поліцейські безкоштовно роздавали захисні маски
Поліцейські Херсонщини продовжують допомагати херсонцям у скрутний час. Ювенальні поліцейські обласного главку поліції замовили понад 50-ти захисних масок у волонтерів. Поліцейські безкоштовно роздали всі маски на вулицях Херсона.

Ювенальні поліцейські замовили більшість засобів індивідуального захисту спеціально для дітей, адже маски повинні щільно прилягати до обличчя дитини та мають менший розмір. Під час роздачі масок поліцейські поспілкувались з батьками і їх дітками та порекомендували знаходитись вдома для власної безпеки. А підлітків інспектори закликали менше проводити час на вулиці, адже карантин це не канікули.

«Ми бачимо, як дорого наразі коштують захисні маски. В деяких аптеках їх взагалі немає, особливо для дітей. Тому ми вирішили допомогти людям такими масками ручного виробництва», – зазначив начальник ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів