У Херсоні розпочали заходи дезінфекції публічних місць

У Херсоні розпочали заходи дезінфекції публічних місць
Зокрема, у Херсоні вже дезінфікують зупинки громадського транспорту. У місті потрібно обробити 211 зупинок та 360 км. в обох напрямках. Для обробки дезінфікуючим розчином однієї зупинки потрібно від 5-ти до 15-ти хвилин:

Начальник групи радіаційно-біологічно-хімічного захисту обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Валерій Білий розказує: «За день ми плануємо обробити до 30-ти зупинок. Але в залежності від погодних умов. От сьогодні (25-го березня-ред.) складні погодні умови, то і нам складно, дуже сильний вітер. Тому скільки зробимо сьогодні мені сказати важко.

Обробку проводять спеціальним захистом, що містить хлор. Для людини ця концентрація не несе загрози, а для інфекцій розчин смертельний".

За словами Валерія Білого, рятувальники, які беруть участь у дезінфекції зупинок, мають спеціальний одяг. "Це спеціальні захисні костюми. Вони призначені для захисту не тільки від біологічної, а також і хімічної речовини. Вони захищають нас і від вірусу, і від речовини, якою обробляємо".


За матеріалами Суспільне Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів