У Генічеському районі лікарня отримала благодійні кошти

лікарня, благодійність, кошти
Нагадаємо, що тиждень тому підприємець-аграрій, депутат Херсонської обласної ради, засновник Благодійного фонду Альберт Черепаха виділив 100 тис. грн. на придбання необхідних предметів і матеріалів для діагностики та захисту медичного персоналу закладів охорони здоров’я Генічеського району.


- Я з радістю повідомляю вам, що цього тижня нашій команді вдалося оперативно реалізувати фінансову допомогу, яка була анонсована для Генічеської центральної районної лікарні.
Розуміючи скрутне становище, в якому зараз опинилася більшість лікарень України, а також медичний персонал, який змушений працювати у важких умовах, мною було прийнято рішення не просто виділити кошти на придбання поточного медичного оснащення, а саме на купівлю найнеобхідніших речей, яких зараз не вистачає лікарні.
Проконсультувавшись із головним лікарем Генічеської ЦРЛ – Ельдаром Фетієвим, нами сумісно було виділено нагальне медичне устаткування, якого на сьогодні бракує у лікарні.

Тому було вирішене наступне: придбання 30 паків медичної плівки для рентгенографії, загальною сумою на 49,5 тисяч гривень, а також 110 балонів медичного кисню для штучної вентиляції легень, загальною вартістю 49,5 тисяч гривень.

Нажаль, навіть у ці нелегкі часи, коли ми всі маємо бути разом, та допомагати один одному, знаходяться люди, які намагаються нажитися на чужих труднощах.

Але хочу наголосити що я, та мій фонд завжди діємо прозори та не приховуємо нашу діяльність. Саме тому ділюся з вами необхідною документацією, щоб кожна людина могла переконатися в послідовності наших дій. Бажаю усім міцного здоров’я!
З повагою,
Альберт ЧЕРЕПАХА,
депутат Херсонської обласної ради,
засновник Благодійного фонду

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів