В Олешківській райраді працюють депутатські комісії

Олешки, райрада, Потоцький
Так, сьогодні, 24 березня відбулося засідання постійної комісії Олешківської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління об’єктами комунальної власності та ЖКГ.

У конструктивній і діловій обстановці було розглянуто 12 питань, які заплановано винести на розгляд 49 сесії районної ради 31 березня.

Крім депутатів – членів комісії Шірака Мнацаканяна, Сергія Сидоренка, Миколи Литвиненка, Володимира Майбороди та Анатолія Царапори, були присутні голова районної ради Павло Потоцький, заступник голови Костянтин Буганов, радник голови Людмила Шелудько, директор Олешківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради Світлана Косенко, директор комунального закладу «Олешківький районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» Світлана Аляб’єва, директор комунального неприбуткового підприємства «Олешківський центр медико соціальної допомоги» Світлана Сердюкова, начальник відділу економічного, агропромислового розвитку, інвестицій та туризму районної державної адміністрації Ольга Оцебрик.

Голова постійної комісії Шірак Мнацаканян звітував про роботу комісії у 2019 році. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Олешківського району на 2019 рік доповідала Ольга Оцебрик. Микола Литвиненко та Світлана Косенко звітували про роботу комунальних установ районної ради, які вони очолюють. Про затвердження переліку платних послуг на 2020 рік комунального закладу «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» і про затвердження структури та нового штатного розпису цього закладу доповідала Світлана Аляб’єва. З питання створення комісії для проведення обстеження лікарської амбулаторії в с. Козачі Лагері виступила Світлана Сердюкова.

Також депутати обговорили питання «Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії районної ради шостого скликання від 15 травня 2012 року № 329 «Про нову редакцію Положення щодо організаційно-правових процедур з оренди та приватизації майна територіальних громад району», «Про внесення змін до рішення LXIV сесії районної ради шостого скликання від14 серпня 2015р. № 968 «Про зміну пропорцій розподілу плати за оренду будівель та споруд аптечної мережі», «Про нову редакцію Статуту ДЮСШ «Золота нива» Олешківської районної ради та «Про згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад Олешківського району об’єкта нерухомого майна.

З приводу останнього питання порядку денного засідання комісії голова районної ради Павло Потоцький зазначив, що питання Олешківської спеціальної школи важливе для громади нашого району і перебуває на особливому контролі у районній раді.

За матеріалами Олешківської районної ради
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів