У Херсоні допомагають самотнім людям

самотні, допомога, продукти
У Корабельному районі Херсона з 19 березня розпочали роботу мобільні групи соціальних працівників, які надають соціальну допомогу самотнім людям похилого віку.

Учасники мобільних груп співпрацюють з головами об’єднаних територіальних громад для виявлення людей, які потребують допомоги.

Як розказала директорка територіального центру соціального обслуговування і надання соціальних послуг Інна Каргопольцева: "Для запобігання поширенню коронавірусу у Корабельній раді у виконавчих органах територіальний центр соціального обслуговування створили 5 мобільних груп. Функція наших мобільних груп в тому, що ми доставляємо до помешкань наших одиноких людей продукти харчування.

Це відбувається таким чином: люди, які не можуть самі піти, придбати ці продукти харчування, ліки, дезінфікуючі засоби звертаються до нас за телефоном 22-26-22, другий телефон 26-30-76, звертаються до нас. У нас сидять групи, які працюють з телефонами, записуємо ці адреси, формуємо пакети з продуктами, кому що необхідно і привозимо за місцем проживання одиноких людей".


Якщо у вас є можливість допомогти самотнім людям – принесіть продукти харчування, медикаменти, миючі засоби за адресою: Корабельна рада, Суворова 29, кабінет 405. Телефон 22-26-22".

За матеріалами Суспільне Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів