В Херсонській області поліцейські безкоштовно роздавали захисні маски

маски, поліція, берислав
В аптеках Херсонщини - дефіцит масок. Поліцейські вирішили допомогти херсонцям у скрутний час. На допомогу поліції прийшли волонтери, які шиють маски власноруч. Сьогодні більше п’ятдесяти мешканців Берислава отримали маски від поліцейських.

«Ми хочемо своїми діями показати, що у цей час необхідна підтримка кожному із нас. Саме тому сьогодні поліцейські Бериславщини вийшли на вулиці, роздали засоби індивідуального захисту та проінформували людей про те, як захиститись від коронавірусу", - розповів начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

За сьогодні поліцейські роздали понад 50-ти масок. Незабаром всі відділення поліції області підтримають колег з Бериславщини.

Ми закликаємо всіх, хто має можливість, не стояти осторонь і допомогти тим, хто цього потребує. Наприклад, якщо ви маєте можливість допомогти масками чи антисептиками але не знаєте як це зробити чи не маєте часу, принесіть їх до найближчого відділення поліції. Поліцейські з радістю допоможуть херсонцям безкоштовно отримати засоби захисту від вашого імені!

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів