В Херсоні налагоджене виробництво захисних масок

маски, майстриня, марля

Херсонська майстриня - дизайнер одягу та аксесуарів Юлія Мазунова збиралась у відпустку та карантин через коронавірус завадив. Тож аби не засмучуватись та провести час із користю вирішила захистити оточуючих, як вміє - почала шити захисні медичні маски. Жінка каже, що поки вистачає сил та марлі, маски віддаватиме безкоштовно.

Та й собівартіть зробених самотужки масок, обраховуючи з вартості марлі, стрічок та ниток, виходить у 10 разів менша, ніж ціна в аптеках та торгівельній мережі. З одного відрізу марлі ціною 70 гривень Юлія виготовляє 30 масок. От і виходить близько 2,5 гривень замість в середньому 25 гривень. Це, звісно, не враховуючи труд майстрині.

При цьому маски Юлії захищають від інфекції набагато краще, ніж стандартні аптечні тришарові, оскільки вона робить їх 9-12 шаровими.

В соцмережах ініціатива Юлії Мазунової заслужила схвальні відгуки і не тільки. Окремі користувачі стали привозити майстрині медичну марлю, куплену за свій кошт.

Херсон плюс

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів